LSI Londra Hampstead

LSI Londra Hampstead

İngiltere Dil Okulları
İngiltere Dil Okulları

Londra merkeze beş kilometrelik uzaklığının yanı sıra bugün pek çok oyuncuya, yazara ve ünlüye ev sahipliği ile tanınan Hampstead, görsel olarak zengin bir yerleşim yeridir. Bir kaç dakika yürüme mesafesi ile Londra’nın en büyük parkı olan Hampstead Heath hemen yanınızda bulunmaktadır.

Okul, yakın konaklama avantajının yanında dil laboratuvarı, öğrenci salonu, masa tenisi odası, internet erişimi, işitsel ve görsel çalışma olanaklarının yer aldığı kütüphanesi ile de nitelikli eğitimine devam etmektedir. Victoria tarzı büyük bir bina olan LSI Londra Hampstead’de spor aktivitelerinin yanı sıra barbekü partileri de verilmektedir. Bulunduğu konum gereği olarak publar, müzikaller ve kulüplerin yer aldığı lokasyonda hafta sonu etkinlikleri de düzenlenmektedir. Bölgenin uğrak yeri olan Camden Lock Market çok yakın mesafede yer almaktadır.

FCE, CAE, CPE bilgisayar destekli sınav ücreti125 sterlin, kağıt üzerinde CPE 130 sterlin, TOIEC 95 sterlin olmaktadır. Kişi başı haftalık olarak çift kişilik oda 110 sterlin,  yarım pansiyon ise 150 sterlinken tek kişilik için kahvaltı dahil haftalık 135 sterlin, yarım pansiyon ise bu fiyat 175 strelin olmaktadır.