LSI Brighton İngiltere Dil Okulu

LSI Brighton İngiltere Dil Okulu

Brighton’dan Londra’ya yalnızca elli dakikada trenle seyahat etmek mümkün olmakla birlikte, deniz kenarında olması nedeniyle ayrı bir enerji kazandıran ve bu enerjiyi yılda iki festival ile kent halkına sunan bir şehir olan Brighton, sanat ve komediyi iç içe barındırarak eğlenceli günler geçirilmesine olanak sağlamaktadır.

LSI Brighton
LSI Brighton

LSI Brighton Sosyal Programları

Eğitim kalitesi ile de adını duyurmuş bir yerleşim olan Brighton’da iki ayrı üniversite yer almaktadır. LSI Brighton dil okulu ise bölgenin elit yerleşim alanı olan Hove’da büyüleyici bir cadde üzerinde, tarihin bize kazandırdığı Victoria dönemlerinden kalma bir binada eğitim hayatını devam ettirmektedir. Çevre ve doğal güzelliklerin eğitime katkısını kolayca duyumsayabileceğiniz, kumsala yalnızca beş dakikada yürüyerek ulaşabileceğiniz LSI ingiltere dil okulu lsi ayrıca tren istasyonuna da yine beş dakika yakınlıkta bulunmaktadır. Okul, diğer yandan publara, kafelere, restoranlara ve aktivite zenginliği sunan mekanlara yakınlığı ile bilinmektedir.

Brighton’da hafta sonları golf sporu yapabilir, binicilik dersi alabilirsiniz. Londra’ya olduğu gibi diğer Avrupa bölgelerine de hafta sonu gezilerine katılabilir, seyahat özgürlüğünün yanı sıra dil gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

LSI Brighton Kursları

LSI ingiltere dil okulu, haftada 18, 20 ve yoğun olarak 30 ders İngilizce programı sunmaktadır. Sınava hazırlık kurslarını normal program dışında da veren okulda her bir ders elli dakika olarak öğrencilere sunulmaktadır. İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL, IBT ve TOEIC sınavlarına hazırlık programları olan LSI Brighton ingiltere dil okulu ayrıca akademik amaçlar ve profesyonellere yönelik İngilizce programı da vermektedir. Yurt, otel ve aile yanı konaklama olanaklarının bulunduğu ingiltere dil okulu lsi hakkında detaylı bilgilendirmeyi son güncel veriler eşliğinde size en uygun şartlara göre Eğitim Danışmanlarımızdan talep edebilirsiniz.