İngiltere’de Yaz Tatili

İngiltere’de Yaz Tatili

İngiltere’de yaz tatili – Yaz okulları, hem eğlence hem de öğrenim açısından 13 ile 18 yaş grubu gençler için İngiltere’de kaçırılmaması gereken bir fırsat olmaktadır. Hem yurt dışı ziyaret, hem eğitim hem de farklı kültürü tanıma açısından önemli bir kademe oluşturan İngiltere okulları ile gençler, spor ve kültür zenginliğinin yanı sıra yeni arkadaşlar edinebilmekte ve farklı bir atmosferde eğlenceyi değişik bir zeminde yaşamaktadır.

 

 

Dünyanın değişik ülkelerinden gelen aynı yaş grubundaki öğrenciler, İngilizce programları aracılığı ile kendilerini yalnızca yabancı dil konusunda geliştirmekle kalmayıp, partik olarak da büyük kazanım sağlayarak dönem içinde derslerinde başarı grafiklerini üst düzeylere kolayca çıkarabilmektedir.

Yaz Kamplarına Nasıl Katılabilirsiniz?

ingiltere'de yaz tatili
ingiltere’de yaz tatili

Siz de İngiltere’de öğrenim farkı ile yaz okulları, yaz kampları ve yaz kurslarına katılabilir, değişik bir havayı solumanın yanında İngilizcenizi geliştirebilir ve farklı kültürlerden yeni arkadaşlar edinebilirisniz. Üstelik bunu da eğlenerek yapacaksınız. Yüzlerce yaz kampı sizleri beklerken, bu yaz ne yapacağınıza şimdiden karar verin. İngilizce öğrenmenin bu kadar zevkli olmadığını unutmadan dolu dolu bir yaz yaşayın, üstelik farklı programlar çerçevesinde kamplarda eğlenceli zaman geçirin.

İngiltere’de yaz tatili fırsatı ile yaz okulları, yaz kampları, yaz kursları sizi beklemekte. Yaz okulu programları ile eşsiz bir deneyime imza atabilirsiniz. İE ailesi olarak 15 yıllık deneyim ve birikimlerimizle her zmaan sizin yanınızdayız, bizlere bir telefon ile ulaşabilir veya iletişim sayfamızdan form gönderebilirsiniz. Uzman Eğitim Danışmanlarımız sizinle anınd ailetişime geçerek detaylı bilgilendirmeyi son güncel şekli ile sunmaktadır.