İngiltere’de Özel Eğitim

İngiltere’de Özel Eğitim

Dünyanın lider öğrenim merkezi olarak bilinen İngiltere’de özel eğitim avantajları da bulunmaktadır. Bu avantajları kurumumuz Eğitim Danışmanları aracılığı ile iletişime geçerek öğrene bilirsiniz.

 

EC Brighton

Genel politikası çerçevesinde 60 ulustan öğrencileri bir araya getirme başarısını gösteren EC Brighton’a Türkiye’den giden öğrenciler ise yüzde 11’lik bir oran oluşturmaktadır. On altı yaş sınırını belirlemiş olan okulda eğitim 50 üstü yaşa kadar verilmekte olup, çoğunluğu 21 ile 25 yaş arasında gençler oluşturmaktadır.

EC Brighton’da ücretsiz wi-fi, akıllı tahtalar, kütüphane,, bireysel çalışma ortamı ve öğrenci yurdu gibi olanaklar bulunurken, 334 öğrenci kapasitesi ile eğitim hayatına devam etmektedir. 33 Sınıfın mevcut olduğu EC Brighton’da sınıf ortalaması on iki öğrenci olmaktadır.

EC BRighton Kursları

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Bire Bir, Çalışma Amaçlı İngilizce, Londra’da Staj, Yoğun Akademik Dönem, Akademik Dönem, Yoğun Akadameik Yıl, Akademik Yıl, Spor Kampı, IELTS Sınavlarına Yoğun Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Yoğun Hazırlık

Kursa dahil olan ders kitaplarının yanı sıra Sosyal ve kültürel programlar, karşılama etkinliği, İngilizce aktivite ve çalışmalarda yer almaktadır.

EC İngiltere dil okulu kapsamında seçkin eğitim veren EC Brighton’da öğrencileirn konaklaması ise aile yanında olduğu gibi yurt ve öğrenci evinde de gerçekleşmektedir.

Brighton iskelesinde bulunan mağazaları mutlaka görün, deniz manzarasına şahit olun ve eğlence parkında zevkli zaman harcayın. Labirent şeklinde sokaklarda gezebilir, Royal Pavillon’a çıkarak çay keyfinin yanı sıra kraliyet sarayına tepeden bakabilirsiniz. Ayrıca Sea Life Centre’da 150 farklı deniz canlısını izleme şansını kendinize yaratın.