İngilterede En Ucuz Üniversite Arayanlar

İngilterede En Ucuz Üniversite Arayanlar

İngiltere üniversite, ingiltere üniversite fiyatları, ingiltere’de üniversite kayıt, ingiltere’de üniversite başvuru, ingiltere’de üniversite programları, ingiltere’de üniversiyte tavsiye, İngilterede en ucuz üniversite

İngiltere’de üniversite eğitimi bilindiği gibi üç yıl sürmektedir.

Sitemizde İngilterede en ucuz üniversite tercihlerinin yanı sıra, özellikle son yıllarda ülkemizde de konusu sıkça geçen MBA okulları, lisans eğitim programları hakkında da detaylara ulaşabilirsiniz.

Üniversite seçiminde bulunurken, kriterlerle hareket etmekte fayda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra üniversite eğitimini daha ucuza getirmek için burs ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Bu konuda İngiltere’de Eğitim ailesi olarak çalışmalarımız devam etmekte olup, konu hakkında tüm detayları Eğitim Danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Hatta üç yıl süren üniversite eğitimini Sıkıştırılmış Program sayesinde iki yılda tamamlayabilirsiniz.

İngilterede En Ucuz Üniversite
İngilterede En Ucuz Üniversite

BA (Hons) Business Administration Lisans Programı, 6.950 Sterlin toplam fiyatı olurken, eğitim süresi iki yıldır.
BSc Computing(Bilgisayar) Programı,  toplan fiyat 6.950 sterlin ve süre yine iki yıldır.
BSc (Hons) Accounting (Muhasebe ) programının toplam fiyatı 6.950 sterlin ve iki yıl sürmektedir.

Lisans Tamamlama Programları ise;
BA (Hons) Business Administration (İşletme),  4.950 sterlin toplam ücreti ile birlikte on altı ay sürmektedir.
BSc Computing(Bilgisayar),   4.950 sterlin ve on altı ay devam etmektedir.
BSc (Hons) Accounting (Muhasebe ), 4.950 Sterlin olup yine on altı ay sürmektedir.

Kayıt Şartları;

  • Lise Diploması
  • IELTS veya denkliği aranmaktadır. IELTS skoru ortalama 6,0 ve diğer bölümler en az 5,5 olmalıdır.

Kayıt için olması gereken evraklar;

  • Diploma veya geçici mezuniyeti gösterir belge,
  • Transcript,
  • Pasaport,
  • Akademik Referans,
  • Okul başvuru formu,
  • IELTS veya denkliğinde alınmış geçerliği olan skor,
  • İş referansı

İngiltere’de Üniversite Ne Zaman Açılıyor

Ana dili İngilizce olması nedeniyle yıllardır seçeneklerde ilk sırayı alan İngiltere üniversiteleri, günümüze uygun olarak yüksek kalitelerinin yanı sıra üst düzey eğitim sistemi ile de beğenileri toplamaktadır. Bugün, dünyanın yaklaşık 150 ülkesinden öğrenci kabul eden İngiltere’de her yıl ortalama 700.000 öğrenci eğitim görmektedir.

Yalnızca eğitim sırasında değil, aynı zamanda eğitim sonrası öğrencilere kazandırdıkları ile bugün lider yetiştirme potansiyelini hiç bir ülkeye kaptırmayan İngiltere’de üniversite kayıtlarında özellikle son yıllarda patlama meydana gelmektedir.

İngiltere’de üniversite ne zaman açılıyor sorusu ile İngiltere’de Eğitim ailesi olarak çok sık karşılaşıyoruz. Siz değerli öğrencilerimizin daha net bir şekilde haberleri olması için web sitemiz içeriğinde değerlendirmeler mevcut bulunurken, son güncel bilgileri de sizlere ulaştırmak için bizimle iletişim sayfamızdaki formu doldurarak  anında tüm gelişmelerden haberiniz olabilecektir. Üstelik, promosyonlar ve kampanyaları da anında sizlere duyuruyoruz.

Kurumsal olarak 20 yıllık bir deneyim ile danışmanlık hizmetlerini yerine getiren İngiltere’de Eğitim, sizlere tüm detayları ile bilgi aktarımı yapmakta olup, başvuru işlemlerinden kayıt, konaklama ve vize işlemlerine kadar desteklerini devam ettirmektedir.

2014 Konaklama Ücretleri Ne Kadardır?

Günümüzde iş dünyasında yerel tecrübe ve birikimler artık yeterli gelmemekle beraber, uluslararası arenada kurumsal ticari hayat daha çok ön plana çıkar oldu. Bununla birlikte Türkiye gibi ekonomik gelişmesini devam ettiren ülkelerde eğitimde son derece elzem bir noktaya ulaşmaktadır, bu nokta günümüzde artık ingiltere dil okulları seçeneğinde olduğu gibi yurt dışı fırsatların değerlendirilmesini de mecburi kılmaktadır. Yurt dışı eğitimini tamamlamış herhangi bir öğrenci, uluslararası tecrübe ve birikim isteyen kuruluşların gözdesi olmaktadır.

Eğitim almanın yanı sıra Birleşik Krallıkta eğitim süresince konaklamada önemli bir konu başlığı olmaktadır. Bize de dil kurumları hakkında sizlere son güncellenmiş kaynaklardan konaklama, fiyat ve eğitim konularına hakim olabileceğiniz detaylı bilgi aktarımı gerçekleştiriyoruz.

İngiltere’de ki eğitim kalitesinden, konaklama giderlerinin en ekonomik nasıl gerçekleşeceğine, hangi dil programının daha sağlıklı sonuç vereceğine dair fikirlerimizi konusunda uzman Eğitim Danışmanları ile gerçekleştiriyoruz. Yurt dışı eğitim, aynı zamanda bir yaşam tecrübesi olarak sizlere fırsat sunarken, tercih yaparken dikkat edilmesi gereken noktaları da beraberinde getirmektedir. Aşağıdaki listede ingiltere dil okulları konaklama , eğitim programları ve 2014 yılına ait fiyatlandırma çalışmalarına yer verilmektedir. Sitemizde ayrıca geniş bilgilendirme bulabileceğiniz konu başlıkları da yer almaktadır.

{star-snippet}