İngiltere Dil Okulu 2014 Ücretleri

İngiltere Dil Okulu 2014 Ücretleri

Yurt dışı eğitim amacıyla İngiltere’yi tercih etmiş olanlar için İngiltere Dil Okulu 2014 fiyatları okudukları bölüme göre değişiklik sergilediği gibi, ne kadar süre ile eğitim alacakları ile de orantılıdır. İngiltere’de Eğitim ailesi olarak,  sizler için fiyatların ortalamalarını ve bazı bilgileri sunuyoruz. Aşağıdaki listede yalnızca maliyet ücretleri yer almakta olup, tam karşılıklarını kurumla direk iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Lisans ve Lisans Üstü Kurs Fiyatları

İngiltere’de eğitim maliyeti ile harcamalarınızın tam karşılığını alabilirsiniz. Tahmini olarak verilen rakamlar eğitim kuruluşları arasında değişiklik sergilemektedir. İngiltere’de eğitim almak için İngiltere Dil Okulu Fiyatları 2014 lisans kurslarının ortalama senelik maliyet ve ücretleri;

Hazırlık kursları dört bin ile on iki bin sterlin arasında,

Sanat kursları, yedi bin ile dokuz bin sterlin arasında,

Fen kursları, yedi bin beş ile yirmi iki bin sterlin arasında ve

Klinik kursları, on bin iler yıllık yirmi beş bin sterlin arasında seyretmektedir.

Yüksek lisans kurs ücretleri;

Sanat kursları, yedi bin sterlin ile on iki bin sterlin arasında,

Beşeri Bilimler kursu, yedi bin ile on iki bin sterlin arasında,

Fen kursları, yedi bin beş sterlin ile yirmi beş bin sterlin arasında,

Klinik kurslar, on bin sterlin ile otuz üç bin sterlin arasında,

MBA kursları, dört bin sterlin ile otuz dört bin sterlin arasında değişmektedir.

Kurslar ve kurs ücretleri hakkında detaylara sahip olmak istiyorsanız Eğitim Danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmede son güncellenmiş şekli ile bilgi temin edebilirsiniz.

İngilterede eğitim alacağınız süre boyunca ödemiş olduğunuz kurs ücretleri yalnızca dersleri, uygulamaları ve seminerleri içermemektedir. Diğer yandan bunlara ilave olarak;

Geniş araştırma kaynaklarına ulaşabilir,

Mükemmel spor tesislerinden yararlanabilir,

Özel eğitmenler aracılığı ile tecrübeli ve profesyonel destek hizmetlerden faydalanabilir,

Gelişmiş ekipmanları içeren atölyelerde çalışma gerçekleştirebilir,

Fen ve uygulama laboratuarlarında deneyiminizi arttırabilir,

Akademisyenlere, pratisyenlere ve araştırmacılara kolayca ulaşabilir,

Dram, film, müzik stüdyolarına erişebilirsiniz.

Zengin kazanımlarının yanı sıra İngiltere’de eğitim hayatınızda çok kültüre dayalı bir ortamın yararlarını da görebilirsiniz.

İngiltere Dil Kursu Ücretleri

Ödeyeceğiniz fiyat, kurs tipine okuluna göre değişkenlik göstermektedir. Bir kursun sağladığı faydalara, ek avantajlarına, özel programlarına bağlı olarak bir haftalık kurs için iki yüz sterlin ödeyebileceğiniz gibi, bu rakamın bin sterlin üzerinde ücrete tabi olduğu okullarda bulunmaktadır. Sizlere kolaylık sağlayacak pek çok İngiltere dil okulu kurs ücretlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Akredite edilmemiş ve daha düşük maliyetli olan kurslarda mevcut olmakla beraber, İngilizce öğrenme konusunda ilerleme sağlayabileceğiniz alan akredite edilmiş, nitelikleri zengin bir kurs tercihi her zaman için öncelik olmalıdır.

Kurslar ve eğitim kurumları hakkında detaylara sitemiz sayfalarında geniş olarak yer verilmektedir. Eğitim Danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmede de son güncel bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

{star-snippet}