İngiltere Dilokulları Başvuru İşlemleri

İngiltere Dilokulları Başvuru İşlemleri

 20. Yüzyılın ikinci yarısı ile başlayan ve 21. yüzyılda dünya geneline hakim olan İngiltere dilokulları, bugün geldiği nokta itibari ile iş dünyasında olduğu kadar güncel hayatta da gerekliliğini korumakta ve her geçen gün kabullenirliğini artırmaktadır.

Bu açıdan bakıldığında, özellikle ana dili İngilizce olan ülkeler, daha çok ön plana çıkmaktadır, gerek kalitesi gerekse öğrenim sonrası kazanımları ile dünyada lider olarak tercih edilmektedir, rağbet dünyanın yüz elliden fazla ülkesinden her yıl altı yüz bin başvuru ile gerçekleşmektedir.

İngiltere Dilokulları

Yurtdışı eğitim denilince akıllarda ilk sırada yer edinen UK için sürekli denetim altında tutulan sistemden bahsetmek mümkün olmaktadır. Bugün yıllık gelirin yüzde yetmiş üç gibi yüksek bir oranda eğitimden sağlandığı öğrenim alarak sahip olunacak bir diploma veya sertifika pek çok iş kapısının açılmasına olanak vermektedir.

Özellikle son yıllarda yükselen bir trend olan yurt dışı eğitim, dikkatli araştırmalar sonucunda bireylere yüksek getiri sağlamaktadır. İE ailesi olarak, İngiltere dilokulları kapsamında başvuru sürecinden başlayarak konaklama, vize ve kayıt işlemlerini profesyonel biçimde 15 yıllık deneyim ve birikim çerçevesinde yerine getiriyoruz. Tüm çalışmalarımızı konusunda uzman eğitim danışmanlarımız aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden iletişim sayfasında bulunan geri bildirim formunu doldurup yararlanabileceğiniz gibi, Ankara ve İstanbul merkez ofislerimize bir telefon etmeniz de yeterli olmaktadır.

İngiltere dilokulları tanıtım, fiyat, müfredat, konaklama ve diğer pek çok konu hakkında web sitemizde gerekli detayları bulabilirsiniz. Son güncel veriler ve diğer merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Dilokulu Ne zaman Başvuru Alıyor?

İngiltere dilokulu başvuru ve sonrasında eğitimi almayı düşünenler için minimum iki hafta ile bir yıl süren kurslar olduğunu bilinmesi gerekmektedir. İngiltere’de DİL ÖĞRETİMİ süresince her hafta başlayan ve düzeyinize uygun kurslar bulunmaktadır. Üniversitelerin bünyesinde bulunan dil kursları ise her yıl Eylül, Ocak, Nisan başlangıç ayları olmak üzere üç ayrı dönemden oluşur. Biz, başvuru yapmayı düşünen öğrencilere tercih edilen okullara başvuru işlemleri için yazışmaya en az iki ay öncesinden başlamalarını tavsiye ediyoruz. Diğer yandan yaz dönemi kurslarında bazen istediğiniz okullarda yer kalmamaktadır, bunun için mümkün oldukça önceden kayıt yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

İngiltere Dilokulları Kurs Başlangıç Tarihleri Nedir?

Lisans ve lisansüstü seviyede gerçekleşen programlar Eylül/Ekim ya da Ocak ayında olmak kaydıyla iki ayrı dönemde öğrenci kabulü yapılmaktadır. Ocak başlangıcı olan programları bazı eğitim kurumları sunabildiği gibi, daha emin olmak için eğitim kurumu ile iletişime geçerek kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu konuda detaylı bilgilendirmeyi Danışmanlarımızdan telefon ve birebir görüşme ile elde edebilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

İngiltere kayıt ve başvuru işlemlerine genel bakıştan sonra, bu ülkede lisans programları üç yıl sürdüğünü de bilmenizi isteriz. Lisans programları İskoçya’da ise dört yıl sürmektedir. Bilmeniz gereken önemli noktalardan biri de Birleşik Krallık ve Türkiye’deki eğitim sisteminin farklılığı nedeniyle, Türk öğrencilerin bir yıl da akademik hazırlık programını okumaları gerekmektedir. Bu program, foundation, öğrencileri dil becerilerinin yanı sıra akademik açıdan da ana eğitim programına hazırlayan programlar olmaktadır.Yüksek lisans programları ise bir yıl sürmekte olup, doktora programları buna karşılık olarak ise üç-dört yıl sürmektedir.

İngiltere dilokulları başvuru hakkında daha kapsamlı bilgilendirmeyi http://www.ingilteredeegitim.gen.tr/ingiltere-dil-okullari-basvuru-tarihi.html#.U1Oa1VV_vSs sayfamızda bulabilirsiniz, dilerseniz bir telefonla Eğitim Danışmanlarımızdan da bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Dilokulları Fiyat Listesi

İngiltere dilokulu fiyat listesinin son güncellenmiş hali sitemizde yer almaktadır. Listeyi inceledikten sonra dilerseniz bire bir iletişime geçebilirsiniz.

Yirmi yıllık yurt dışı eğitim tecrübesi ile çalışmalarını kurumsal olarak hayata geçiren firmamızda, uzman görüşleri ile sizlere sınırsız destekte bulunacak Eğitim Danışmanı arkadaşlarımız detaylı olarak ilk aşamadan son aşamaya kadar bilgilendirme yapmaktadır. Lütfen, tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşınız.

Bir yandan tereddütlerinizi ortadan kaldıracak genel bilgilendirmeyi bulacağınız sayfamızı dikkatle inceleyebilir, diğer yandan dil okulları son güncellenmiş 2014 fiyat listesini takip edebilirsiniz. İndirim günleri ve kampanya dönemlerinden yararlanmak için Eğitim Danışmanlarımızın yorumlarını da almayı unutmayınız. Neden Dilokulları?

Öncelikle bilinmesi gerekmektedir ki, ülke, bugün dünyada Amerika Birleşik Devletlerinden sonra en çok öğrenci başvurusu alan ülke pozisyonundadır. Çünkü, UK dünyada saygınlığının yanı sıra kalitesinden taviz vermeden eğitim sürecini tamamlamayı hedefleyen bir disiplin çerçevesinde hareket etmektedir. Ayrıca ana dili İngilizce olan bir ülkede eğitim almak, mantıklı bir hareket olmakla birlikte, gündelik hayat içerisinde dil gelişimi için sosyal ve kültürel olanakların sınırsız elde edilmesi demek de olmaktadır. Ülkeye dünyanın her ülkesinden öğrenci geldiği gibi, bir kaynaşma süreci de yaşanmaktadır.

İngiltere dilokulları sürekli olarak denetim altında tutulmaktadır, bu bir öğrenci için özellikle eğitimini yurt dışında yapan bir öğrenci için önemli bir avantaj demektir. Bir diğer avantaj ise pek çok ülkede eğitim süresi iki yıl olurken, Birleşik Krallıkta bu süre bir yıl gibi kısa bir zaman sürmektedir.

FİYATLARINI VE EĞİTİM PROGRAMLARI HAKKINDA BİLGİ EDİNEBİLECEĞİNİZ DİL OKULLARI LİSTESİ

ELC

EC

EmbassyCes

LSI

SNT

SNT

St Giles

Sprachcaffe

Westbourne Academy

LTC Dil Okulu

British Study Centers

New Castle International

LAL

ITTC

Stafford House

Beet

İngiltere’de Ucuz Dilokulu Arayanlar

Eminiz ki, İngiltere’de DİL ÖĞRENİMİ almayı düşünenler arasında yaptıkları araştırmalarda somut gerçek olarak İngiltere’de ucuz dilokullarını öncelik olarak ele almaktadır. Bununla beraber, İngiltere’de dilokulları denilince okul fiyatlarının ucuz olması akıllara hemen eğitim kalitesinide getirmektedir. Elbette en pahalı okul en kaliteli eğitimi vermemektedir. Burada esas alınacak kıstas, öğrencinin beklentilerine a’dan z’ye kadar uygun olacak okul tercihidir ve bunun içinde elbette ucuz olması da aranan bir niteliktir.

Dil okullarının fiyatları kadar konaklama tercihiniz, sosyal hayatın içindeki yeriniz ve yaşam biçiminiz gibi noktalarda İngiltere’de yapacağınız harcamalara direk etki etmektedir. Ana dilinin İngilizce olmasının yanı sıra ekonomik fiyat istikarını da yıllardır gerçekleştiren İngiltere dil okulları, eğitim kalitesinin yanı sıra kısa süre eğitimi ile de dikkatleri çekmektedir. Biz de, İE ailesi olarak, sizlerle birebir görüşmemizde talepleriniz doğrultusunda, bütçenize uygun okul seçeneklerini yüzlerce okul arasından itina ile seçerek sunuyoruz. Diğer yandan konaklama, vize işlemleri, seyahat ve başvuru işlemleri konularında da sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

Web sitemiz içeriklerinde okullar hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz dokümanlar bulunmaktadır. Bireysel olarak tüm okulları incelemeniz uzun zaman ve emek alacağından sizin yerinize 15 yıllık deneyim çerçevesinde uzman görüşlerimizi hemen aktarıyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere telefon aracılığı ile veya iletişim sayfamızda bulunan geri bildirim formunu doldurarak ulaşmak.

Sizleri okullar hakkında son güncel veriler eşliğinde promosyon ve kampanyalardan anında haberdar ediyor, ayrıca eğitimde İngiltere’de ucuz dilokulları kapsamında en doğru tercihi yapmanıza yardımcı oluyoruz. İngiltere Dilokulu Fiyatları

İngiltere Dilokulu Fiyatları – 2014 Yılı İngiltere dilokulu fiyatları, İE ailesi olarak çalışma gerçekleştirdiğimiz tüm okullar nezdinde web sitemizde detaylı olarak yer almaktadır. Okulların programları, müfredatları, kursları hakkında olduğu gibi konaklama, başvuru işlemleri vize işlemleri hakkında da bilgi sahibi olabilirisniz. İE ailesi olarak ayrıca konusunda uzman olan Eğitim Danışmanlarımız sizlere son güncel bilgiler eşliğinde aktarım gerçekleştirmektedir.

Günümüzde yurt dışı eğitim önemini gittikçe artırarak gündemini korumaktadır. Bu çerçevede özellikle ana dili İngilizce olan ülkeler yurt dışı eğitimde liderliklerini devam ettirmektedir. Özellikle kampanya ve promosyonlar ile dünyanın yüz elliye yakın ülkeisnden başvuru kabul eden İngiltere, yüksek eğitim düzeyinin yanı sıra kısa süre eğitim programları ile de dikkat çekmekte ve talep görmektedir. Bugün İngiltere dilokullarından alınmış bir diploma dünyanın her yerinde geçerliliğini korumaktadır.

2014 Yılı İngiltere dilokulu fiyatlarını son güncellenmiş şekli ile İletişim Sayfamızdan form göndererek temin edebilir veya Eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçerek fiyatlar dışında diğer bilgileri de talep edebilirsiniz, dilerseniz kişisel programınız çerçevesinde başvuru sürecinden eğitim sürecine kadar detaylar da oluşturabilirsiniz. Dil Okulu İngiltere

Dil Okulu İngiltere -Eğitim, temelden başlayarak özenli bir şekilde seçim gerektirmektedir; bu seçim, ilk öğretim alanında başlayıp yüksek öğrenime kadar devam etmektedir. Aileler tarafından özellikle çocukların meslek ve iş hayatına atılmalarına olanak sağlayacak olan üniversite tecrübesinin ise en iyisi olması yönünde bir eğilim bulunmaktadır ve bu eğilim ile birlikte günümüzde, İngilizce’nin de dünya genelinde ağırlığını her geçen gün artırmasıyla yurt dışı daha çok ön plana çıkmaktadır.

Öğrenimi, dil okulu İngiltere seçimi ile yerine getiren ve öğrenimini tamamlayanlar, kazandıkları sertifika ve diplomalar ile bugün iş dünyasında becerileirnin yanı sıra diğer vasıfları ile hemen dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bu açıdan, İngiltere’de alınmış bir diploma geleceğin liderleri de demektir. Web sitemizde kurumların listesi yer almakla birlikte, sizleri aydınlatacak, okullar hakkında programdan konaklamaya kadar detaylar da bulunmaktadır.

Başvuru işlemleri, başvuru işlemlerinin detayları ve aşamalarına BURADAN ulaşabilirsiniz, merak ettiğiniz sorulara cevapları ise DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ sayfasından ve üniversiteler hakkında açıklamaların yer aldığı sayfamıza ÜNİVERSİTE linkini tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara ve İstanbul merkezli ofislerimizce yurtdış okulları aracılığıyla sizlerin geleceğine katkı sağlamaktadır. 15 Yıllık güven içerisinde faaliyetlerini hayata geçiren İngiltere’de öğretim, bugün dünyadan 150′ye yakın ülkeden öğrenci kabul eden ülkeye her yıl binlerce öğrenci göndermektedir.

{star-snippet}