St Giles Dil Okulu

St Giles Dil Okulu Bağvuru ve Kayıt


St Giles Brighton İngiltere Dil Okulu

Brighton, genç öğrenci nüfusunun yoğunluk olarak en fazla olduğu bir şehirken aynı zmanda hareketli ve popüler bir sahil şehiri olması ile de tanınmaktadır. Londra’ya hızlı trenle bir saat  gibi kısa mesafede yer alan kentte öğrenciler sahilde yürüyüş yaparak farklı bir havayı teneffüs edebilir. Aynı zamanda hareketli gece hayatına katılabilirsiniz veya denize karşı bir cafede oturarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu şehirde öğrenci yoğunluğunun fazlalığından dolayı yaşam standartları diğer şehirlere göre çok daha ekonomik olacaktır.

St.Giles dil okulu Brighton’nın tam merkezinde bulunmakta ve tarihi doku çerçevesinde hayran bırakan büyük bir binada hizmet vermektedir. Okul yönetimi bina içinde öğrenciler için kütüphane, internet erişimi, kafeterya, multimedya ve internet laboratuarı araçları ile öğrencilerin eğitim süreçlerini keyifli ve verimli geçirmelerini sağlayacak pek çok olanak sağlamaktadır.

Aradığınız kalitede hizmet veren Brighton’da öğrenim almak isteyen öğrenciler, verim kazanabilecekleri okulun düzenlediği sosyal aktivitelerine hemen katılabilirler. Öğrenciler, hafta sonları ise Londra başta olmak üzere Cambridge, Oxford gibi İngiltere’nin diğer modernliği ile eğlenceyi de sunan şehirlerine ya da yakın çevrelerde olduğu gibi  İskoçya’ya düzenlenen gezilere de katılabilirler.

KURS ÜCRETLERİ

St Giles  Dil Okulu Eastbourne

 

Güney İngiltere’de şehir gürültüsünden uzak küçük bir sahil kasabası olan Eastbourne, sessiz ve huzurlu bir yerde dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en doğru tercih olarak görülmektedir.

Öğrenciler, İngiltere’nin eğlencesi ile ünlü Brighton şehrine otobüsle yalnızca 40 dakika içerisinde gidebilir ve diğer yandan Avrupa’nın en önemli başkentlerinden Londra’ya hızlı trenle 1,5 saatte ulaşabilir. Bugün öğrenciler için ideal bir okul olan Eastbourne, genç nüfusuyla özellikle ilk defa yurtdışına çıkan öğrencilere göre bir sistemde hizmet vermektedir.

St.Giles International şehir merkezine ve sahile yalnızca yürüyerek 5 dakika mesafede bulunur. Hava koşullarına göre her zaman ılıman geeçn bölgede ayrıca yaz döneminde öğrenciler için ısıtmalı yüzme havuzu olanağı da mevcuttur.

Tarihi binasının yanı sıra muhteşem bir bahçesi de olan okulda öğrenciler için geniş bir kütüphane, kafetarya ve bilgilsayar laboratuarı kesintisiz olarak sunulmaktadır.

St.Giles Eastbourne’da eğitim almak isteyen öğrenciler için yakın aile yanı konaklama, misafir evi ve yurt konaklama alternatifleri sunmaktadır.

St Giles Londra Highgate İngiltere Dil Okulu

Tarihi, doğal güzellikleri, modern şehir yapısı ve hareketli yaşam tarzıyla Avrupa’nın en popüler başkentlerinden biri olan Londra’nın kuzeyinde, merkeze 20 dakika uzaklıkta yer alan St.Giles International Highgate, öğrencilerin de ilgisini çekecek kendine ait klasik İngiliz mimarisine uygun, büyük bahçesi olan  bir binada hizmet vermektedir.

Okul binasında öğrencilerin ihtiyaçlarına göre dersler arasında vakit geçirebilecekleri cafe, internet laboratuarları, dijital eğitim merkezi gibi bütün detaylar düşünülerek yerine getirilmiştir.

Konaklama olarak aile yanı konaklamanın yanı sıra St.Giles International öğrencileri için yurt alternatfileri de sunmaktadır.

Highgate’de eğitim alan öğrenciler, derslerden arta kalan zamanlarda Londra merkeze gidebilir ve aynı zamanda Londra’nın hareketli yaşamına şahit olabilirler.

Highgate, hem Londra’da olup, hem de sakin bir bölgede kaliteli eğitim almak için st.giles ingiltere dil okulu arasında doğru bir tercih olarak yıllardır benimsenmektedir.

Öğrenim süresince konaklama olarak aile yanı konaklamanın yanı sıra St.Giles International öğrencileri için biri okul binasında olmak üzere çeşitli yurt alternatfleri de sunmaktadır.

Okul binasında öğrencilerin gereksinimlerine göre cafe, internet laboratuarları, dijital eğitim merkezi, teras gibi bütün detaylar bulunmaktadır.

St.Giles International London Central’da öğrenim alan öğrenciler boş zamanlarında okula yürüme mesafesinde bulunan British Museum’u ziyarete gidebilir ya da mağazaları ile ünlü Oxford Street’te alışveriş yapabilirler. Hafta sonları ise öğrenciler için organize edilen Cambridge, Oxford, Brighton gibi İngiltere’nin diğer ünlü şehirlerine yapılan gezilere katılarak hem eğlenebilir hem de dil gelişimi gerçekleştirebilirler.

{star-snippet}İngiltere’de Eğitim
Dil eğitimi en kaliteli şekilde almanız için; başvuru işlemleri, kayıt, vize, konaklama, ders programları ve okul tercihleri hakkında bize ücretsiz danışabilirsiniz…