LSI İngiltere Dil Okulları

LSI İngiltere Dil Okulları

Lsi dil okulu arasında özel bir yer edinmiş bulunan Brighton, Birleşik Krallıkta öğrenim hayatının merkezi olmakla birlikte, tatil atmosferi ile şehir hayatını yaşanabilir kılan ve birleştiren bir üniversite kenti durumundadır. Kent ayrıca uzun sahil şeridi ile güzel bir liman kenti olarak, göz zevkine hitap etmektedir.

LSI ingiltere dil okulları, Brighton’ ın elit yerleşim yerlerinden biri olan Hove Street bölgesinde bulunmaktadır. Victoria döneminden kalma büyük ve bahçeli bir binada eğitim çalışmalarını gerçekleştiren okul, sahile olduğu kadar tren istasyonuna, cafe, restoran, bar ve marketlere de yalnızca beş dakikalık uzaklıkta yer almaktadır. LSI Brighton, bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli eğitimin dışında öğrencilerine  pek çok sosyal aktivite olanağı sunarak zengin bir eğitimin işaretini dünya markası olarak lanse edebilmektedir. Bu program dahilinde barbekü partilerinden hoşlananlara ilave olarak disko toplantıları, golf ve binicilik gibi sportif faaliyetleri de bulunmaktadır. Okulda ayrıca Londra’ya olduğu gibi İngiltere’ nin diğer birçok bölgesine günlük ve hafta sonu gezilerde düzenlenmektedir.

LSI, haftada on sekiz, yirmi ve otuz ders saati olmak üzere genel ve yoğun İngilizce programları sunmaktadır. Okulda her ders elli dakika olarak gerçekleşmektedir. LSI, normal programı dışında aynı zamanda sınava hazırlık kursları ve üniversite yerleştirme programları ile birçok öğrencinin üniversite eğitimine adım atmasında geçmiş yıllarda olduğu gibi bugünde yardımcı olmaktadır.

LSI Brighton İngiltere Dil Okulu

Brighton’dan Londra’ya yalnızca elli dakikada trenle seyahat etmek mümkün olmakla birlikte, deniz kenarında olması nedeniyle ayrı bir enerji kazandıran ve bu enerjiyi yılda iki festival ile kent halkına sunan bir şehir olan Brighton, sanat ve komediyi iç içe barındırarak eğlenceli günler geçirilmesine olanak sağlamaktadır.

LSI Brighton Sosyal Programları

Eğitim kalitesi ile de adını duyurmuş bir yerleşim olan Brighton’da iki ayrı üniversite yer almaktadır. LSI Brighton dil okulu ise bölgenin elit yerleşim alanı olan Hove’da büyüleyici bir cadde üzerinde, tarihin bize kazandırdığı Victoria dönemlerinden kalma bir binada eğitim hayatını devam ettirmektedir. Çevre ve doğal güzelliklerin eğitime katkısını kolayca duyumsayabileceğiniz, kumsala yalnızca beş dakikada yürüyerek ulaşabileceğiniz LSI ingiltere dil okulları ayrıca tren istasyonuna da yine beş dakika yakınlıkta bulunmaktadır. Okul, diğer yandan publara, kafelere, restoranlara ve aktivite zenginliği sunan mekanlara yakınlığı ile bilinmektedir.

Brighton’da hafta sonları golf sporu yapabilir, binicilik dersi alabilirsiniz. Londra’ya olduğu gibi diğer Avrupa bölgelerine de hafta sonu gezilerine katılabilir, seyahat özgürlüğünün yanı sıra dil gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

LSI Brighton Kursları

LSI ingiltere dil okulu, haftada 18, 20 ve yoğun olarak 30 ders İngilizce programı sunmaktadır. Sınava hazırlık kurslarını normal program dışında da veren okulda her bir ders elli dakika olarak öğrencilere sunulmaktadır. İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL, IBT ve TOEIC sınavlarına hazırlık programları olan LSI Brighton ingiltere dil okulu ayrıca akademik amaçlar ve profesyonellere yönelik İngilizce programı da vermektedir. Yurt, otel ve aile yanı konaklama olanaklarının bulunduğu ingiltere dil okulu lsi hakkında detaylı bilgilendirmeyi son güncel veriler eşliğinde size en uygun şartlara göre Eğitim Danışmanlarımızdan talep edebilirsiniz.

Cambridge, LSI İngiltere dil okulları arasında farklı bir pozisyonda eğitim çalışmalarını hayata geçirirken, diğer yandan coğrafi olarak da olağanüstü doğa güzelliklerini barındıran tarihi bir üniversite kenti durumundadır. LSI Cambridge, şehir merkezinden yalnızca on beş dakika yürüme mesafesinde sessiz ve sakin bir alanda bulunmaktadır. Kent, eski zamanlardan kalma tarihi bir üniversite binasında eğitim vermektedir. Öğrencilerin gözlerine hitap edebilecek nitelikte geniş ve güzel bir bahçeye sahip olan okul, ücretsiz internet erişimi ve pek çok ders materyalleri ile modern ve ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır.

LSI Cambridge İngiltere Dil Okulu

LSI Cambridge, sunduğu kaliteli eğitimin dışında öğrencilerine pek çok sosyal aktivite olanağı verirken, diğer yandan sosyal aktivite açısından da çeşitli gezi programları da sunmaktadır. Bu programlarda, barbekü partileri, gece klubu partileri, golf ve futbol gibi spor faaliyetleri yer aldığı gibi, ayrıca Londra, Stonehenge, Stratford, İskoçya ve Paris gezilerini de içermektedir.
LSI, haftada yirmi ve otuz ders saati olmak üzere genel ve yoğun İngilizce programları sunmakta olup, okulda her ders elli dakika sürmektedir. LSI, geçmiş yıllardaki deneyimlerini bugün de sınava hazırlık kursları ve üniversite yerleştirme programları ile birçok öğrencinin üniversite eğitimine adım atmasında yardımcı olmaktadır.

 İş İngilizcesi eğitim olanakları da sunan LSI Hampstead İngiltere Dil Okulu, ayrıca haftada on sekiz, yirmi ve otuz ders olmak üzere genel ve yoğun İngilizce programlarını öğrencilerine standartların üsütnde sunmaktadır, bu program kapsamında okulda her ders elli dakika olarak belirlenmiştir… Bugün modern eğitimin öncüsü olarak LSI İngiltere dil okulları arasında populer bir konumda bulunan LSI, aynı zamanda sınava hazırlık kursları ve üniversite yerleştirme programları ile bir çok öğrencinin üniversite eğitimine adım atmasında yardımcı olma geleneğini devam ettirmektedir. Okulda diğer yandan yetişkin ve profesyonel öğrencilere de kaliteli eğitim çalışması verilmektedir.

LSI Londra Hampstead, klasmanında Londra’ nın merkezine metroyla on beş dakika uzaklıkta kalarak büyük bir avantaj sunmaktadır. Okul, konumu gereği sessiz ve daha sakin bir alanda yerleşke oluşturmuştur. Yaz aylarında barbekü partilerinin yapıldığı güzel ve büyük bir bahçesi olan okulda günümüz standartlarının üzerinde modern, büyük ve gösterişli bir binada eğitim vermektedir. Rahat ve modern yapısıyla okul ücretsiz kablosuz internet erişimi ve öğrencilerin rahatlıkla kullanabileceği çeşitli ve değişik materyaller verilmektedir. Londra Hampstead’ de aynı zamanda kitap, kaset ve DVD lerle dolu bir kütüphane de bulunmaktadır.

LSI Londra Hampstead

Londra merkeze beş kilometrelik uzaklığının yanı sıra bugün pek çok oyuncuya, yazara ve ünlüye ev sahipliği ile tanınan Hampstead, görsel olarak zengin bir yerleşim yeridir. Bir kaç dakika yürüme mesafesi ile Londra’nın en büyük parkı olan Hampstead Heath hemen yanınızda bulunmaktadır.

Okul, yakın konaklama avantajının yanında dil laboratuvarı, öğrenci salonu, masa tenisi odası, internet erişimi, işitsel ve görsel çalışma olanaklarının yer aldığı kütüphanesi ile de nitelikli eğitimine devam etmektedir. Victoria tarzı büyük bir bina olan LSI Londra Hamostead’de spor aktivitelerinin yanı sıra barbekü partileri de verilmektedir. Bulunduğu konum gereği olarak publar, müzikaller ve kulüplerin yer aldığı lokasyonda hafta sonu etkinlikleri de düzenlenmektedir. Bölgenin uğrak yeri olan Camden Lock Market çok yakın mesafede yer almaktadır.

FCE, CAE, CPE bilgisayar destekli sınav ücreti 125 sterlin, kağıt üzerinde CPE 130 sterlin, TOIEC 95 sterlin olmaktadır. Kişi başı haftalık olarak çift kişilik oda 110 sterlin,  yarım pansiyon ise 150 sterlinken tek kişilik için kahvaltı dahil haftalık 135 sterlin, yarım pansiyon ise bu fiyat 175 sterlin olmaktadır.

LSI Londra, vermiş olduğu nitelikli ve kaliteli eğitimin dışında öğrencilerine pek çok aktivite olanağı da sunmakla kalmayıp, eğitim dönemi boyunca merkez binadaki öğrencilere sosyal içerik gereği sportif yarışmalar organize etmektedir. Okul programında ayrıca hafta sonları Paris gezilerine yer verilmektedir.

 

LSI İngiltere Dil Okulu Londra

LSI dil okulu,  şehrin tam merkezinde bulunmaktadır. Merkezde bulunmanın verdiği avantaj ile üniversite, moda, alışveriş ve eğlence merkezleriyle tanınan Soho’yu tanıma fırsatı da vermektedir. Konum itibari ile yaşam standartları çerçevesinde her türlü kolaylığı bulabileceğiniz bu güzel şehirde bütün cafe, restoran, bar, alış veriş merkezi ve marketler yalnızca yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Son derece rahat ve çağdaş yapısıyla okul, ücretsiz kablosuz internet erişimi ve öğrenime büyük kazanım sağlayan öğrencilerin rahatlıkla kullanabileceği çeşitli materyaller sunmaktadır.

LSI Londra, vermiş olduğu kaliteli eğitimin dışında öğrencilerine pek çok aktivite olanağı da sunarak eğitim kalitesinin sürekli artmasına yardımcı olmaktadır. Okul normal program dışında eğitim dönemi boyunca cafe ve publarda tanışma toplantıları yapılmakta, Oxford, Edinburgh ve Stonehenge gibi bölgelere hafta içi ve hafta sonu geziler düzenlenmektedir.
LSI, haftada on sekiz, yirmi ve otuz ders olmak üzere genel ve yoğun İngilizce programları sunmaktadır, program gereği her ders elli dakika devam etmektedir.