Kaplan Dil Okulları

Kaplan Dil Okulları Başvuru ve Kayıt

 

Kaplan İnternational English

Kaplan İnternational English, Kaplan dil okulları dışında dünya genelinde kırk dört kurluşta eğitim vermekte olup, yüzde doksan üçlük tavsiye oranı ile kırılması güç bir rekoru elinde bulundurmaktadır. Yüz elliden fazla farklı ulus, İngilizce dil eğitimini Kaplan İnternational English aracılığı ile almaktadır. Bugün yetmiş beş yıllık bir deneyim sahibi olan kuruluş, özel hazırlık aşamasında geçmiş müfredat ile eğitim hizmetini yerine getirmektedir.

Kaplan İnternational English, kapsamlı ders materyalleri kullanarak dil becerisi sağlayan tüm olanakları kullanmaktadır. Kurs boyunca değişim ve gelişimi sağlarken özel öğrenci dosyanız kayıt altına alınır ve sizi daha iyi motive edebilmek için eğitmenlerinizin görüşleri ile beraber geliştirmeniz gereken alanların belirlenmesi aşamasında kullanılır.

Kurs bitiminde uzmanlık seviyenizi belirten Kaplan Kurs Sertifikası verilmektedir. Kurs, ayrıca öğrencilerine online ve offline alıştırma aktiviteleri de sağlamaktadır.

Londra Covent Garden

İngiltere’nin olduğu kadar Avrupa ve dünyanın da sayılı şehirlerinden olan Londra’da öğrenim almanın heyecanını yaşarken, okulunuza Soho, Big Ben, Buckhingham Sarayı yakın mesafede bulunmasının avantajını kullanabilirsiniz. George tarzı bir binada yerleşim alan okulda; iş İngilizcesi, İngilizce dili, Yoğun İş İngilizcesi, IELTS/Cambridge FCE, CAE, CPe sınav hazırlığı ile beraber akademik yıl ve akademik dönem kursları verilmektedir.

Okulda, tam donanımı ile hazır bekleyen bir sistem sizi beklerken, interaktif yazı tahtaları, kablosuz erişim, açık hava terası gibi olanaklarda bulunmaktadır. Konaklama ise aile yanında olabildiği gibi Urbanest King’s Cross Yurdu, Nido King’s Cross Yurdu, Magenta House Yurdu aracılığı ile gerçekleşmektedir. Okul ayrı bir özellik taşımaktadır.

tercihiniz bu okul yönünde olursa, Britsh Museum, Madame Tussaud’s, Big Ben, Parlemento Binası, Tate Modern Sanat Galerisi mutlaka gidip görmeniz gereken yerler arasındadır.

Londra Leicester Square

Leicester Square’de film galalarının düzenlendiği Londra’nın büyük sinema salonları bulunmaktadır. Film yıldızlarını da görme şansını yakalayabileceğiniz bu şehirde aynı zamanda Trafalgar Meydanında sürekli olarak sokak sanatçıları gösteriler düzenlemektedir. Manzarası ile yine nice filme ve fotoğraf karesine konu olan Thames Nehrinin kıyısında gezinti yapma keyfini de yakalayabilirsiniz. Okulda Genel İngilizcenin yanı sıra iş İngilizcesi ile birlikte IELTS sınav hazırlığı verilmektedir. Üniversite yerleşim hizmetmetleri dışında havalimanı transfer hizmetleri le beraber seyahat ve sağlık sigortası avantajlarından da yararlanabilirsiniz. zengin donanımlı eğitim merkezi ile dikkat çeken okulda kablosuz erişim ve interaktif akıllı tahtalar da bulunmaktadır. Kaliteli bir şekilde eğitim alabileceğiniz okulda kalacak yer sorununu Magenta, Urbanest ve Nido gibi yurtların yanı sıra aile yanında da konaklamanızı yaparak giderebilirsiniz.

Edinburgh

UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan Edinburgh, zengin kültürünün yanı sıra yüksek kalite eğitimi ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Şehirde eğitiminizi tamamlarken, diğer yandan yıl boyu devam eden festivaller ile de güzel vakit geçirebilirsiniz. Göz zevkinize uygun olacağını düşündüğümüz mimarisi ile turist akınına uğrayan şehirden Cramond Adasına kadar yürüyüş yapabilir, tarihi kaleyi gezebilir, hayalet turuna katılabilirsiniz. Alışverişinizi ise Princess ve George caddelerinde en kaliteli markaları seçerek yapabilirsiniz.

Aile yanında konaklayabileceğiniz gibi, Beaverbank Yurdu da tam size göredir. Üniversite yerleşim hizmet ile birlikte TOIEC sınav merkezi olan okulda havalimanı transferi yapılmaktadır. Okulda size özel olarak Edinburgh festival kursu da verilmektedir.{star-snippet}