ELC Dil Okulları

ELC Dil Okulları Başvuru ve Kayıt

ELC Edinburg İngiltere Dil Okulları

ELC dil okulları listesi aşağıda açıklamaları ile belirtilmiştir. Okullar hakkında güncel bilgilere Eğitim Danışmanlarımızı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

ELC EDINBURGH

İskoçya’nın başkenti olan Edinburgh, Avrupa’nın tarihi dokusunu korumuş estetik görünümlü şehirlerinden biri olarak kabul görmektedir. Harika doğası, zengin mimarisi ve üst seviye kültür birikimi ile ünlü Edinburgh şehri diğer taraftan Unesco Dünya Mirası listesindedir.

Birleşik Krallıkta İngiltere okulları büyük bir farkla dünya genelinde söz sahibi olurken, eğitiminde farklı ve Türk öğrenci yoğunluğunun az olduğu bir şehir arayan öğrenciler için ideal bir seçenek olan Edinburgh’ta bin dokuz yüz doksan iki yılından itibaren eğitim hizmeti vermekte olan ELC, şehrin merkezinde konumlanarak hizmete devam etmektedir.

Bugün İskoçya’nın en kaliteli okullarından biri olan ELC , on beş adet modern sınıfında Genel İngilizce başta olmak üzere,  Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık programları ve İngilizce öğretmenlerine yönelik CELTA programları olmak üzere her eğitim ihtiyacına yönelik çok çeşitli kurslar sunmaktadır.

Okul binasında öğrenciler için dinlenme alanı, kütüphane, internet erişimi, mutimedya odası ve bilgisayar laboratuarları bulunmaktadır.

GENEL İNGİLİZCE , AKADEMİK İNGİLİZCE, IELTS / TOEFL HAZIRLIK, İŞ İNGİLİZCESİ

ELC Dil Okulları Londra
ELC HAMPSTEAD SCHOOL OF ENGLISH

ELC Hampstead School of English, Londra’nın en elit yerleşim ve yaşam bölgelerinden biri olan şehir merkezinden metro ile yaklaşık yirmi dakika mesafede bulunan Hampstead bölgesinde yer alır. Kurulduğu bin dokuz yüz yetmiş yedi yılından itibaren uluslararası öğrencilere üst kalitede İngilizce kursları sunan elc dil okulları British Council ve English UK tarafından onaylıdır.

Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş geniş Genel İngilizce programlarının yanı sıra IELTS sınav hazırlık, TOEFL sınav hazırlık, Teacher Immersion programları ve Diplomatik İngilizce, Hukuk İngilizcesi, Finansal İngilizce,  Mühendisler için İngilizce ve Tıp İngilizcesi gibi mesleki alanlarda da İngilizce programları mevcuttur.

ELC Hampstead School of English öğrencileri için aile yanı konaklama, öğrenci evi ve yurt gibi öğrencilerin isteklerine göre çeşitli konaklama olanaklarıı sunmaktadır.

GENEL İNGİLİZCE , AKADEMİK İNGİLİZCE, IELTS / TOEFL HAZIRLIK, İŞ İNGİLİZCESİ

KONAKLAMA ÜCRETLERİ

HAVALİMANI TRANSFER ÜCRETLERİ

İLAVE ÜCRETLER

ELC  Dil Okulları Manchester İngiltere
ELC MANCHESTER ACADEMY OF ENGLISH

İngiltere’nin Kuzey Batısı’nda yer alan Manchester ülkenin en iyi bilinen ve en çok tanınan şehirlerinden biridir. Özellikle gelişmiş endüstrisi ve dünyaca ünlü futbol takımları ile şöhreti yakalmış Manchester, sade ve karışık olmayan nüfusu, hareketli aynı zamanda aktif sosyal hayatı, müzeleri, kültürel aktiviteleri ile dil öğrenimi almak isteyen öğrenciler için uygun bir tercih sayılmaktadır.

1991 Yılında kurulmuş olan ELC Manchester, şehrin en eski ve en iyi bilinen dil okullarından biri olarak kayıtlarda yerini korumaktadır. Şehrin en işlek caddelerinden birinde yer alan ELC, standart üstü öğrenim için 22 adet modern sınıfında Genel İngilizce başta olmak üzere, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık programları ve İngilizce öğretmenlerine yönelik CELTA ve DELTA programları olmak üzere her ihtiyaca yönelik çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Okul binasında öğrenciler için dinlenme alanı, kütüphane, TV odası ve bilgisayar laboratuarları bulunmaktadır. Öğrenciler konaklama olarak ise aile yanı ve okulun öğrencileri için ayarlayabildiği öğrenci evlerini, yaz döneminde ise öğrenci yurtlarını tercih edebilirler.

GENEL İNGİLİZCE , AKADEMİK İNGİLİZCE, IELTS / TOEFL HAZIRLIK, İŞ İNGİLİZCESİ

KONAKLAMA ÜCRETLERİ

İLAVE ÜCRETLER

ELC York İngiltere Dil Okulları

Kuzey İngiltere’nin en önemli şehirlerinden biri olan York, Avrupa’nın en popüler turizm şehri seçilmiştir. İki bin yıldan eski olan tarihinin yanı sıra müzeleri ve kültürel aktiviteleri ile yılın her döneminde turistlerin ilgisini çeken York, sakin ve güvenli yapısı ile eğitime odaklanmak ve klasik bir İngiliz şehrinde eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir şehir konumunda bulunmaktadır. Gelişmiş tren yolları ve etrafında bulunan havalimanı alternatifleri ile de çok çeşitli gezi imkanlarına sahip olabilirsiniz.

1997 Yılında kurulmuş olan ELC, şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Aynı zamanda York’un en kaliteli okullarından biri olan ELC , 23 adet modern sınıfında Genel İngilizce başta olmak üzere, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık programları ve İngilizce öğretmenlerine yönelik CELTA ve DELTA programları olmak üzere her ihtiyaca yönelik çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Okul binasında öğrenciler için dinlenme alanı, kütüphane, mutimedya odası ve bilgisayar laboratuarları bulunmaktadır.

GENEL İNGİLİZCE , AKADEMİK İNGİLİZCE, IELTS / TOEFL HAZIRLIK, İŞ İNGİLİZCESİ

*PROMOSYON ÖĞLEDEN SONRA PROGRAMLARI İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.
KONAKLAMA ÜCRETLERİ

{star-snippet}