Brighton Dil Okulları

Brighton Dil Okulları Başvuru ve Kayıt

BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE, Brighton

Tatil atmosferi yaratarak bir üniversite şehri olduğunu da kanıtlayan Brighton, İngilterenin güneyinde uzun bir kıyı şeridi ile misafirlerini ağırlamaktadır. Şehirde EC, LSI, Stafford House, Sprachcaffe,  LTC, St Giles Brighton dil okulları yanı sıra yaz kursları da verilmektedir. Sosyal hayat açısından zengin bir lokasyonda bulunan Brighton, diğer yandan cafe ve pubları ile de dikkat çekmektedir.

Aşağıda LSI Brighton dil okulu açıklamasına yer verilmiştir.

LSI Brighton Dil Okulları

Victoria zamanında kalma binada öğrenim veren LSI’da haftalık genel ve yoğun olmak üzere İngilizce dersleri, 18, 20 ve 30 ders saati olarak verilmektedir. Derslerin 50 dakika olduğu okulda üniversite hazırlık ve sınav hazırlık programları mevcuttur.

Genel İngilizce programı;

18 Saat program 2 hafta 360 sterlin, 4 hafta 680 sterlin, 8 hafta 1360 sterlin, 12 hafta 1920 sterlin, 16 hafta 2480 sterlin, 20 hafta 3000 sterlin, 24 hafta 3180 sterlin, 30 hafta 3975 sterlin, 36 hafta 4230 sterlin.

Aile yanı konaklama çift kişilik 95 ile 135 sterlin haftalık iken tek kişilik 115 ile 155 sterlin arasındadır.

İngiltere’nin ve dünyanın gözde okulları arasında gösterilen Brighton dil okulları, kalitesinin yanı sıra sürekli olarak denetlenmektedir, bu denetlemelerde okulun standart üstü kalitesini sürekli olarak koruması anlamına gelmektedir.

Okul hakkında güncel bilgilere Ankara ve İstanbul merkezli ofislerimizde bulunan Eğitim Danışmanlarımız aracılığı ile ulaşabilir veya İletişim Sayfamızdan form göndererek talepte bulunabilirsiniz. Eğitim Danışmanlarımız göndermiş olduğunu formdaki sorularınız eşliğinde sizlere detaylı olarak açıklama yapmaktadır.