Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth Dil Okulları Başvuru ve Kayıt

Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Yaz Kursları, İş İngilizcesi denilince aklıllara gelen Bournemouth Dil Okulları, bugün İngiltere’de kalitesi ile ilk sıralarda yer almaktadır.

Kings Colleges Bournemouth Dil Okulları, sahile 5 dakika yürüme mesafesi ile dikkati çeken ve aynı zamanda cazibesi ile etkileşim yaratan iki bina ile öğrenim vermektedir. Okulda sınıf adedi 28 olup, British Council akreditelidir. Kütüphanesinin yanı sıra bilgisayar destekli odası, sınırsız internet erişim olanağı ve öğrenci dinlenme alanı vardır.

Öğrencilerin yemek ihtiyaçlarını giderebileceği iki ayrı alana sahip olan okulda, iki adette teras bulunmaktadır. Barbekü partileri ile öğrencilere farklı bir mizansen sunan okulda ayrıca spor aktivitesi olarak futbolun yanında basketbol, voleybol, masa tenisi, badminton gibi olanaklar da sunulmaktadır.

Okulun eğitim programında ise; genel İngilizce, yoğun İnglizce, iş İngilizcesi, yaz kursları ve sınavlara hazırlık bulunmaktadır.

British Study Centres Bournemouth Dil Okulları, çalışma salonu olanağının yanı sıra 12 sınıf ayrıcalığını tüm öğrencilerine sunmaktadır. Sahile yakınlığı bulunan okulda sahil gezileri ve eğlencelerinden sonra faydalanabileceğiniz duş imkanı bulunmaktadır. Gençlerin her zman yoğun ilgisini çeken spor aktiviteleri sergilenen okulda bisiklet turuna katılabileceğiniz gibi diğer spor branşlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Okulda uygulanan programlar ise; genel ve yoğun İngilizce, sınavlara hazırlık, akademik İngilizce, birebir İngilizce ve iş İngilizcesidir.

Şehiri kuşbakışı seyretmek için balonla gezebilirsiniz. Denizde sörf yapabilir, lokasyonda bulunan açık parklarda temiz havayı teneffüs edebilirsiniz. Şehirde ulaşım ise oldukça kolay olmaktadır, uçaktan inmenizle şehire ulaşmanız yalnızca 10 dakika sürmektedir. İngiltere’de güneşi en bol olan bölge olan bu şehirde yaz ayları yirmi derece olan sıcaklık kış aylarında yedi dereceye kadar inmektedir.

bournemouth, bournemouth dil okulu, bournemouthda ingilizce dil okulu, bournemouthda dil okulu, bournemouthda eğitim, bournemouth dil okulları, bournemouthda dil okulları, bournemouth dil kursları, bournemouthda dil kursları, bournemouthda ingilizce, bournemouth ingilizce,  bournemouth hakkında…

 

http://www.ingilteredeegitim.gen.tr/ingiltere-dil-okullari