BBSI Dil Okulu

BBSI Dil Okulu Başvuru ve Kayıt

İngiltere’nin güney coğrafyasında Bournemouth şehrinin tam merkezinde bulunan BBSI Dil Okulu, Victoria dönemine ait iki binada öğrenim vermektedir. İlk amacını uluslararası öğrencilerin üst düzey standartlarda kaliteli bir eğitim almaları yönünde gerçekleştiren BBSI, aynı zamanda tüm öğrencilerine olumlu bir tecrübe elde etmelerine yardımcı olmakla birlikte, bugünde bu amacına uygun olarak zengin bir birikim de sunmaktadır. Bugün, ISO 9001 kalite ödülü almış bir enstitü olarak akademik yönetim açısından oldukça verimli bir yönetim sergileyen BBSI, geçmiş yıllardaki başarılarını tekrarlayarak hizmetlerini devam ettirmektedir.

BBSI Eğitim Özellikleri Nedir?

Yurtdışı eğitim alan öğrenciler BBSI Dil Okulu bünyesinde yoğun İngilizce başta olmak üzere iş İngilizcesi, genel İngilizce, IELTS ve Cambridge ESOL gibi sınav İngilizcesi kursları alabilirler.

Sertifika ve diploma seviyesinde dersler, işletme ve profesyonel olarak verilmektedir. Diğer yandan Üniversite Yerleştirme Servisi de  BBSI öğrencilerini ülkenin en kaliteli üniversitelerine geçişleri konusunda hazırlama öncülüğünü üstlenmektedir.

İngiltere dil okulları eğitim kalitesini yüksek teknolojik destekle öğrencilere sunma başarısını gösteren dünyada nadir okullardandır, bu nedenle BBSI, tam donanımlı sınıflara sahip olarak tüm sınıflarında DVD/VCR/CD materyallerinden powerpoint projeksiyon aletlerine kadar geniş olanaklar çerçevesinde öğrenim vermektedir. BBSI’da iki adet multi medya merkezi bulunurken, Wi-Fi internet erişimi ile öğrencilere kesintisiz internet ortamı sağlanmakta ve ortak alanlarda da kütüphane ile uydu televizyon olanakları sınırsız olarak sunulmaktadır.

Öğrenimin yalnızca müfredat takibi ile olmadığının çok iyi bilincinde olan okulda aynı zamanda eğitim haricinde öğrenciler arasında kaynaşma ve tanışmayı da eğitim planlarına dâhil edilmektedir. Bu planlar arasında futbol turnuvaları, kahve kulübü, müze gezileri, oyun geceleri ve şehir turu gibi avantajlar bulunmaktadır.

Verilen Kurslar Nedir?

Genel İngilizce haftada yirmi saat verilirken, elementary seviyesinden advanced düzeye kadar olan tüm kurlar eğitime dahildir. Yarı yoğun İngilizce programı ise haftada yirmi dört saat verilmektedir. Bu programda, elementary yani başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar olan tüm kurlar bulunmaktadır.

Haftada otuz saat verilen yoğun İngilizce programı da intermediate yani orta seviyeden  Advanced seviyye kadar  verilirken, öğrenciler BBSI’da mülakata tabi tutulurlar ve mülakat sonucuna göre sınıflara yerleşimi gerçekleşir.

BBSI Dil Okulu hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz. Düşüncelerinizi dile getirebilir, detayl bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Konusuna hakim Eğitim Danışmanlarımız ücretsiz danışmanlık hizmetimiz çerçevesinde sizlere profesyonel olarak bilgi akışı sağlamaktadır. Bizlere Ankara ve İstanbul merkez ofislerimize telefon aracılığı ile ulaşabileceğiniz gibi, İletişim Sayfamızda bulunan Geri Bildirim formu ile de dönüş sağlayabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır.

http://www.ingilteredeegitim.gen.tr/ingiltere-dil-okullari