İngiltere Dil Okulları Forumları

İngiltere Dil Okulları Forumları

Berna k.


iyi çalışmalar daha önce gitmiş olanların yorumlarını göremedim sitenizde yorumlara bakıp fikir alacktım. onun yerine sorumu cevaplarsanız sevinirim.bu yaz gitmeyi düşünüyorum siizin danışmanlık tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. hangi ingiltere dil okulları eğitim önerirsiniz?

 


T.T


arkadaşımyaklaşık 3 aydır londrada dil eğitimi alıyor. her yerde olduğu gibi ingilizce eğitim almak maliyetli bunu kabul etmek gerek diyor. bende bu sene içinde gitmyi düşünüyorum ve biraz araştırma yapmadan insan hareket edemiyor. bana londra okulları hakkında biligi verirmisiniz ve nasıl seçim yapmam gerekecek. cevap lütfen?


veysel şentürk


Amerika yerine güvenli bir ülke olduğu için seçmeyi düşünüyorum. Bence ayrıca amerika uzak olduğu için gidip gelmekde kolay olur kanısındayım. bana hangi aşamalarda ve nasıl yardımcı olursunuz?


aysel n.


altı aylık eğitim acaba ne kadar tutar?


buse?


ameriak ile ingiltere ingilizcesi farklı hangisini tavsiye edersiniz. kolay gelsin


levent1997


 gidip eğitim almak doğru bir adım gibi geliyor bana. Zaten dil öğrenmek için yurt dışı şart yoksa öğrenmek çok zor oluyor. brightonda arkadaşım var ama okullar hakkında bilgisi yok. kalacak yeri ayarladım ama  dil okulları hakkında da bilgi edinmek gerekli bana yardımcı olursanız sevinirim.


deryaY


benimde ingilizcem berbat. gidersem seviyemi nasıl öğrenebilirim?


mert candan


form doldurup gönderdim cevabınız geldi ama  fiyatları unutmuşum öğrenebilirmiiym?


murat korkmaz


Merhabalar ben şuan lisede okuyorum bu yaz tatilinde ingilteye gideceğiz. 3 ayda ingilizcem ilerlermi tam olarak öğrenebilirmiyim?


Yukarıda sizlerden gelen e-postalardan bir kaç örnek sunarak ingiltere dil okulları forumları sayfası oluşturduk. Bu sorular ve bu sorulara benzer görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Konusunda uzman görüşleri ile Eğitim Danışmanlarımız sizlere en kısa sürede geri bildirim yapacaklardır.

Bize hızlı iletişim için GERİ BİLDİRİM FORMU doldurabilir veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.