İngiltere Dil Okulları Danışmanlık

İngiltere Dil Okulları Danışmanlık

İngilizce eğitimi yurt dışında tamamlamak kuşkusuz en doğru seçim olarak, eğitim sonrası bireylere sayısız katkı sağlamaktadır. Gidilecek ülke ve okul seçimi de en az yurt dışı eğitim almak kadar önemlidir. Günümüzde İngiltere, dünyadan yüz elliye yakın ülkenin tercihi olarak ilk sırada bulunmaktadır. Bu tercihlerde en önemli etken ise ana dilin İngilizce olması ve eğitim kalitesinin standartların üstünde olması gerçeğidir.

 

İngiltere’de eğitim ailesi olarak yirmi yıllık deneyim ve birikim ile hareket ediyoruz. Kurumsal olarak çalışmalarını yerine getiren kuruluşumuz, en kaliteli eğitimi en kaliteli okullarda öğrencilere sunmaktır. İngiltere dil okulları danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak gerçekleştiren İngiltere’de Eğitim, tüm soru ve görüşlerinize açık olmaktadır. Bizlere telefon ile ulaşabileceğiniz gibi, iletişim sayfamızdan form doldurarak dileklerinizi iletebilirsiniz. Eğitim Danışmanlarımız her türlü desteği vermeye hazırdır.

Detaylı bilgi edinmenizin yanı sıra promosyon ve kampanyalardan da anında haberdar olmanızı sağlayan çalışmamıza ek olarak, kurumsal olarak hizmetlerimizi ilk aşamadan son aşamaya kadar profesyonel olarak takip ediyoruz.

İngiltere dil okulları hakkında tüm merak ettikleriniz için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

ANKARA o 312 467 59 60  Bestekar Sokak No: 88/2 Tunalı-ANKARA

İSTANBUL 0 212 293 72 00 İstİklal Caddesi No:47/2 Beyoğlu-İSTANBUL

09:00 – 19:00