İngiltere Dil Okulu Seçimi

İngiltere Dil Okulu

Kültürel farklılığının yanı sıra eşsiz bir deneyimde kazandıran İngiltere dil okulu, ödeyeceğiniz ücretin karşılığı olarak geniş faydaları da beraberinde sağlamaktadır. Günümüzde ücretlerin eğitim süresi ile değişiklik gösterdiği de göz önünde bulundurulursa, sizin için uygun olabilecek bir derlemeyi sayfamızın devam kısmında tablo olarak bulabilir ve kararınızı vermeden önce büyük bir adımı geride bırakmış olabilirsiniz.

İngiltere dil okulu
İngiltere dil okulu

İngiltere Dil Okulu Ücretleri Nedir?

Öncelikle bilinmesi gereken bir gerçek olarak; İngiltere’yi hiç kuşkusuz eğitiminiz için yapacağınız harcamanın tam karşılığını alacağınız bir yer olarak rahatlıkla görebilirsiniz. Yalnızca dersleri, uygulamaları ve seminerleri içermemekle beraber, aynı zamanda veri arşivlerine, araştırma kaynaklarına, çağdaş bilgisayar tesislerine, spor tesislerine, profesyonel destek hizmetlerine, müzik odalarına ve diğer ayrıcalıklara çok kültürlü bir ortam çerçevesinde ulaşabileceğiniz eşsiz bir zengin içeriğe sahiptir.

Eğitim kurumları arasında değişiklik gösteren ücretlere sayfamızın devamında bakabileceğiniz gibi, öğrenim hakkında tüm soru ve düşüncelerinizi iletişim numaralarımız aracılığı ile uzman görüşlerle sizin için paylaşıyoruz. Ayrıca tüm ziyaretçilerimiz, iletişim formu doldurarak yedi gün yirmi dört saat bize ulaştığı takdirde sitemiz tarafından detaylı olarak bilgilendirilmektedir.

BBSI İngiltere Dil Okulu

BBSI, İngiltere’nin güney bölgesinde Bournemouth kentinin tam merkezinde Victoria dönemine ait iki muhteşem binada öğrencilerine eğitim vermektedir. BSSI enstitüsünün ilk amacı uluslararası öğrencilerin mümkün olan en yüksek standartlarda kaliteli bir eğitim almalarını sağlamak ve ayrıca onların İngiltere’de öğrenim süresince olumlu bir deneyim elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Niteliğini ISO 9001 kalite ödülü almış bir okul olarak akademik yönetim yönünden oldukça gelişmişliği ile gösteren BBSI, size alanında en başarılı eğitimi vermeyi geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde de devam etmektedir.

Program Özellikleri

  • Yurt dışı öğrenim görmek isteyen tüm öğrenciler BBSI enstitüsünde genel İngilizce başta olmak üzere yoğun ingilizce ve iş İngilizcesinin yanı sıra IELTS sınav hazırlığı ve Cambridge ESOL gibi sınav ingilizcesi kursları da  almaktadırlar.

 

  • Program dönemi boyunca bununla beraber profesyonel ve İşletme amaçlı programlara katılım gösteren tüm öğrenciler ise sertifika ve diploma seviyesinde ders almaktadır.

 

  • BBSI bünyesinde çalışmakta olan bir birim olarak Üniversite Yerleştirme Servisi de öğrencilere nitelikli hizmet sağlamak amacıyla İngiltere’nin en iyi üniversitelerine yerleştirme konusunda hizmet vermektedir.

 

  • Teknolojik üstünlüğü elinde bulundurarak tüm öğrencilerine tam donanımlı sınıflara sahip olma fırsatı sunan BBSI enstitüsü; yirmi dört adet olan sınıfların tümünde DVD/VCR/CD destek materyallerinin yanı sıra Powerpoint Projeksiyon aletini de kullanıma sunmaktadır.
  • Teknolojik desteklerin verimi açısından Enstitü, ayrıca iki adet multi medya merkezi ile birlikte Wi-Fi internet erişimine ve e-posta hizmetlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirmeketedir. Diğer yandan öğrencilerin kullandıkları ortak alanda uydu televizyon, internet erişimi, kütüphane olanakları da yine ücretsiz olarak kullanımda bulunmaktadır.

 

  • Enstitü programına bağlı olarak gün içerisinde düzenlenen aktiviteler ile  öğrencilerin birbirlerini tanıma açısından olumlu olmakta ve birbirleri ile kaynaşmasına yardımcı olmaktadır. Kaynaşmayı daha da pekiştirmek için en revaç spor dalı olan  futbol turnuvalarının yanında oyun geceleri, Beach Volley turnuvaları, kahve kulübü, piknik, müze gezileri, Londra tiyatroları turu ve günlük geziler de aktivitelerden bazılarıdır.

 

  • Öğrenciler ingiltere dil okulu kurs bitiminde BBSI İngilizce Sertifikası ile ödüllendirilirler.

Sertifika, Yüksek Sertifika, Diploma, Üniversite Başlangıç, Pre-Master Kursları

Kurs süresi 4 ile 12 hafta olan Management & Buisiness Administration Sertifika minimum IELATS 5.5 seviyesinde BBSI sertifika kazanımı ile haftalık olarak 280 sterlindir. Bu programın başlangıç tarihleri Eylül, Ocak, Nisan ve Temmuzdur.

Kurs süresi 24 hafta olan Management & Buisiness Administration Yüksek Sertifika  programda dil seviyesi IELTS 5 veya 5.5 olarak BBSI yüksek sertifika ile kazanım sağlarken, toplam ücret 5964 sterlindir. Bu kursun başlama tarşhleri de yukardaki progran ile aynıdır.

Management & Buisiness Administration Diploma programı ise 36 haftadır. IELTS 5.0 seviyesi olan program sonunda BBSI diploma verilirken, toplam ücret 7812 sterlidnir. Program başlama tarihi Eylül, Ocak, Nisan ve Temmuzdur.

Marketing, Advertising ve PR Sertifika programı 4 ile 12 hafta, IELTS 5.5 dil seviyesi ve BBSI sertifika kazanımlıdır. Haftalık 280 sterlin olan bu programında başlama tarihleri diğerleri ile aynıdır.

Marketing, Advertising ve PR Yüksek Sertifika programı 24 hafta, IELTS dil seviyesi 5.0 ile 5.5 ve BBSI Yüksek sertifika kazanımlıdır. Tarihler yine aynıdır.

Finans Sertifika programında 4 ile 12 haftalık sürede IELTS 5.5, BBSI sertifika kazanımı olup, 280 sterlin haftalık ücret vardır. Yüksek finasn programında ise süre 24 hafta IELTS 5.5 ve yüksek BBSI sertifika kaZanımı bulunmaktadır. Ücret 5964 Strelin.

 

 

Management & Business Administration Ders Programı

İngiltere dil okulu – İşletme Bilişimi, Sonuç İletişimi, Statejik Planlama, Müşteri Odağı, İhtiyaç ve Amaç Belirleme, IK Yönetimi, Performans Yönetimi, Supervisor Geliştirilmesi, Zaman Yönetimi, Takım Yönetimi, Uluslararası ve mevcut İlişikiler, Verimli Toplantı ve Sunum, Bilgi Yönetimi, İş Planlanması, sağlık ve Güvenlik, Liderlik ve Yönetim Şekilleri, Mülkat Teknikleri

Marketing, Advertising & Public Relations Ders Programı

B2B ve B2C Pazarlama, Amaç ve Çevre, Karışık Pazarlama, Pazar Arayışı ve Data Çalışması, Bölümleme ve Akıcı Daxranışlar, ;r,n ve Marka Yönetimi, Yeni ürün Geliştirme, Reklamcılık, Dağıtım Kanalları, Satış Teknikleri ve Stratejiler, İlişki Pazarlama, Satış Promosyonları, Küresel Pazarlama Yönetemleri, Müşteri Servisleri Yönetimi, Franchisng, Servis Pazarlama, Pazarlamadaki Güncel Perspektifler.

İngiltere dil okulu hakkında okul bazında detaylara sitemiz içeriğinden ulaşabilirisniz. Merak ettiğiniz diğer konular için Eğitim Danışmanlarımızdan ücretsiz görüş talep edebilirsiniz.

Neden İngiltere Dil Okulu?

İngiltere, İngilizcenin anayurdu olarak bilinmesinin dışında özellikle yirmi yüzyılın son yarısından itibaren İngilizceyi dünya dili haline getirecek atılımlar yapmış bulunmaktadır. İngilizce, bugün dünya genelinin kabul gördüğü bir dil olarak her yerde geçerliliğini korumaktadır.

Ayrıca, iş dünyasında da oldukça gerekli olması, İngilizceye ayrı bir önem katmaktadır. Bugün İngilizce aracılığı ile dünya genelinde iş dünyası hem konuşma ve yazışma alanında etkin bir durum söz konusudur. İngilizce, ülkemizde de son yıllarda göstermiş olduğu ilerleme ile kabullenirliliğini artırmıştır. Bugün, İngilizce’nin eksikliğinin hissedildiği noktalar oldukça fazladır.

İngilizce ancak ana dili İngilizce olan bir ülkede dört dörtlük olarak öğrenilmektedir. Diğer yandan İngiltere gibi eğitim sistemind edünya standartlarının üstünde bir program uygulanması da artı bir getiridir. Diğer İngilizce eğitim veren ülkelere kıyasla çok daha ekonomik olması, bunun yanı sıra İngiltere dil okulu mezuniyetinden alınmış diploma ve sertifikaların ise önemi de getirdiği sonuçlara bakılarak söylemek gerekirse açık bir şekilde ortada durmaktadır. İngiltere dil okullarından alınmış bir diploma ile iş dünyasında yeriniz her zmaan hazır olmaktadır.

İngiltere’de öğrenim kurumları devlet tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Bu denetlemeler otomatik olarak eğitim kalitesini yükseltmekte ve öğrenci lehine sonuçlar vermektedir.

Bugün İngiltere hazinesine yüzde yetmiş üç gibi yüksek bir arakamda katkısı olan eğitim sektörü, aynı zamanda bunu dünyanın yüz elliden fazla ülkesinden gelen öğrencilerin İngiltere’yi tercihi ile de ispatlamaktadır.İngiltere dil okulu yalnızca bir eğitim kurumu olmamakla birlikte geleceği sağlam inşa edilmiş bir mimari yapı olarak da görülmektedir.

İş İngilizcesi için Aşamalar Nelerdir?

İş İngilizcesi programından yararlanmak isteyenler;

– Genel gruplarda yaş sınırı on sekizdir.

– Her pazartesi günü başlayan kurslar 45 dakikadır.

– En az kurs süresi bir haftadır.

– Sınıflar on altı kişiden oluşmaktadır.

– 2 Nisan, 5 Mayıs, 31 Mayıs ve 30 Ağustos tarihleri okulun kapalı olduğu günlerdir.

 

 


implant fiyatları implant diş fiyatları