Dil Okulu İngiltere

Dil Okulu İngiltere

Garanti bir gelecek adına eğitime gösterilen ilgi günümüzde önemli oranda yukarıya doğru bir ivme kazanmıştır. Özellikle kariyerleri hızlı tırmanmanın yanı sıra gelişim açısından liderlik vasıflarının rahatça kazanıldığı yurt dışı eğitim daha çok ön planda yer almaktadır. Bugün, yurt dışı eğitim denilince ilk akıllara gelen ülke olarak İngiltere gösterilmekte olup, dil okulu programları ile dünyanın yüz elliye yakın ülkesinden öğrenci başvuruları gerçekleşmektedir.

 

 

İngiltere, gerek ülke politikasına aldığı eğitimi bir sektör olarak görmesinden kaynaklı olsun, gerekse İngilizcenin uluslararası platformda geçerliliği üzerine olsun günümüzde tercihlerde ilk sıradaki yerini korumaktadır. Kaliteli eğitimin de adresi olarak gösterilen İngiltere, çağdaş eğitim uygulamalarını hayata geçirerek, bireysel başarının mimarı olma yolunu açmış bulunmaktadır.

İngiltere Dil Okulu Avantajları

Tüm öğrencilere dil okulu ingiltere sistemi kapsamında nitelikli eğitim süzgecinden fırsatı tanıyan İngiltere, aynı zamanda kullanım kolaylığı olan burslarla da öğrencilere desteklerini devam ettirmektedir. Bu nedenle en pahalı okul en iyi okuldur mantığı İngiltere için geçerli olmamaktadır, bunun en güzel kanıtı da ingiltere dil okullarının sıkı bir denetime tabi olmalarından kaynaklanmaktadır.

Çağdaş eğitim materyalleri ile eğitim kalitesini bir kere daha ispatlayan ingiltere, sosyal iletişime verdiği önem ile de zengin içerik oluşumuna katkı sağlamaktadır. Dünyanın sayılı eğitim üslerinin yer aldığı Birleşik Krallıkta, pek çok ülke eğitim sisteminde yer almayan kaynaklar mevcut durumdadır. Ana dilinin ingilizce olmasının verdiği avantajın yanı sıra ders müfredatları ile eğitim sistemini perçinleyen dil okulu ingiltere sistemi, sosyo-kültürel olarak da müze gezileri, oyun geceleri, hafta sonu ve hafta için etkinlikleri ile tüm öğrencilere alternatif gelişim olanakları sunmaktadır.

İngiltere dil okulu, eğitim avantajları ile sizlere başarılarla tamamlayabileceğiniz bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Bu fırsatlar çerçevesinde herhangi bir ingiltere dil okulundan mezun olmuş bir öğrenci için, almış olduğu diploma ile açılmayacak  kapı kalmamaktadır.

İngiltere’de Eğitim Hayatınıza Profesyonel Adım Atarak Başlayın

İngiltere’de dil okulu başvuru süreci ile birlikte başlayan öğrenim hayatında her ne kadar dil okulu başvuruları uluslararası öğrenciler için direk kabul görse de, hatalı yapılacak başvurular geç kalınmaya neden olmaktadır. Ayrıca, vize işlemlerinde meydana gelen hata ve gecikmelerde ikinci vize talebinde olumsuz cevap ile sonuçlanmasına neden olabilmektedir. İngiltere dil okulu başvuru sürecinde doldurmanız gereken formlardan, vize işlemlerinin en sağlıklı şekilde yürütülmesine kadar geniş ve detaylı çalışma sergileyen kuruluşumuz, aynı zamanda konaklama ve eğitim hayatınız boyunca desteklerini devam ettirmektedir. İngiltere dil okulu eğitimi almayı düşünenler için profesyonel destek alınması en sağlıklı ve en doğru seçim olmaktadır.

İngiltere’de Eğitim ailesi olarak, bugün pek çok dil okulu ile çalışıyoruz, tüm okul seçimlerimiz sizlere en uygun eğitim  kazanımı sağlamak amacı iledir. Başvurudan, kayıt sürecine, vize işlemlerinden konaklamaya kadar her zaman tüm öğrencilerin yanında kurumsal hizmet ilkeleri çerçevesinde yanında bulunan kuruluşumuzdan profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere dil okulları hakkında geniş bilgi için EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZ ile iletişime geçebilir, her türlü soru ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz,  GERİ BİLDİRİM FORMU doldurarak  sorularınıza hızlı ve kesin cevaplar alabileceğiniz gibi, promosyonlardan ve kampanyalardan da anında haberdar olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; kurumsal hizmet anlayışına kuruluşundan bugüne yirmi yıldır her zaman sahip çıkan bir anlayış ile beraber hareket etmenizdir.

ANKARA o 312 467 59 60  Bestekar Sokak No: 88/2 Tunalı-ANKARA

İSTANBUL 0 212 293 72 00 İstiklal Caddesi No:47/2 Beyoğlu-İSTANBUL

09:00 – 19:00