Dil Okulu İngiltere

Dil Okulu İngiltere

Dil Okulu İngiltere -Eğitim, temelden başlayarak özenli bir şekilde seçim gerektirmektedir; bu seçim, ilk öğretim alanında başlayıp yüksek öğrenime kadar devam etmektedir. Aileler tarafından özellikle çocukların meslek ve iş hayatına atılmalarına olanak sağlayacak olan üniversite tecrübesinin ise en iyisi olması yönünde bir eğilim bulunmaktadır ve bu eğilim ile birlikte günümüzde, İngilizce’nin de dünya genelinde ağırlığını her geçen gün artırmasıyla yurt dışı  daha çok ön plana çıkmaktadır.

 

Öğrenimi, dil okulu İngiltere seçimi ile yerine getiren ve öğrenimini tamamlayanlar, kazandıkları sertifika ve diplomalar ile bugün iş dünyasında becerileirnin yanı sıra diğer vasıfları ile hemen dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bu açıdan, İngiltere’de alınmış bir diploma geleceğin liderleri de demektir. Web sitemizde kurumların listesi yer almakla birlikte, sizleri aydınlatacak, okullar hakkında programdan konaklamaya kadar detaylar da bulunmaktadır.

Dil Okulu İngiltere

Başvuru işlemleri, başvuru işlemlerinin detayları ve aşamalarına BURADAN ulaşabilirsiniz, merak ettiğiniz sorulara cevapları ise DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ sayfasından ve üniversiteler hakkında açıklamaların yer aldığı sayfamıza ÜNİVERSİTE linkini tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara ve İstanbul merkezli ofislerimizce yurtdış okulları aracılığıyla sizlerin geleceğine katkı sağlamaktadır. 15 Yıllık güven içerisinde faaliyetlerini hayata geçiren İngiltere’de öğretim, bugün dünyadan 150’ye yakın ülkeden öğrenci kabul eden ülkeye her yıl binlerce öğrenci göndermektedir.

İE ailesi olarak, on beş yıllık deneyim ve birikimlerimizi siz değerli öğrencilerimizin geleceğini yurt dışı aşamasında en kaliteli okullarda en sağlıklı eğiitm sistemi ile gerçekleşmesi için sizlere sunuyoruz. İletişim bilgilerimiz aşağıda yer almakla birlikte, bizlere her türlü sorunuzu telefon aracılığı ile olduğu gibi İletişim Sayfamızdan form doldurarak da gönderebilirsiniz.

Bestekar Sokak No: 88/2 ANKARA Telefon: 0 312 467 59 60

İstiklal Caddesi  No:47/2 İSTANBUL Telefon: 0 212 293 72 00